Kursy Tańca w Parach

Nasza Szkoła wyspecjalizowała się w użytkowym tańcu w parach. Instruktorzy prowadząc wcześniej zajęcia w innych szkołach stworzyli unikatowy program Tańca w Parach, skupiając się również na rozwoju motorycznym par, prowadzeniu, improwizacji. Nie uczymy tylko figur ale dbamy o Wasze zdrowie, stąd każde zajęcia w parach rozpoczynają się rozgrzewką.

Ważną informacją dla tych co pragną tańczyć ze swoją drugą połową :), U Nas w zasadzie nie ma zmian w parach- wyjątkowo przy specjalnych ćwiczeniach na prowadzenie na wyższych poziomach P2, P3
Główną i przewodnią techniką tańca w parach jest Discofox, czasem znane jako Disco Tep, Hustle, Swing, nie uczymy typowego 2 na 1 i w żaden sposób taniec ten nie jest do niego podobny. Prawdziwy Discofox to krok z podpórką w rozliczeniu 12i3 i taki też krok potęguje przy większości figur, zmiany kroków nie są przydatne w praktyce tańca dyskotekowego, wprowadzają zamieszanie i wymuszają tańczenie na pamięć i pod choreografie. Uczymy jednego kroku ponieważ w ten sposób tylko można prowadzić i improwizować w wielu figurach, dropach, kombinacjach.
Uczenie paru kroków tańców towarzyskich do wyboru, to nie Nasza specjalność.
Nasz system nauki tańca freestylowego w parach Discofox pozwoli nie tylko poradzić sobie w praktyce na weselu, dyskotece w klubie, ale na bazie zasad klasycznych tańca, dodając elementy innych technik tańca niż towarzyskie, pozwoli kursantom rozwinąć się motorycznie i sprawnościowo, taniec ten nie tylko rozwinie kreatywność i zabawę, ale również poprawi koordynacje ciała, zwinność, szybkość i ogólny rozwój fizyczny.
Wiemy i uważamy, że taniec w parach to nie tylko kroki i schematy, ale także, obroty partnerki, partnera, spiny, dropy czyli efektowne opuszczenia partnerki, małe akrobacje, figury, tzw „zaplatańce”, przejścia i zamiany miejsc. improwizacja pod krok podstawowy, chcemy aby każdy tańcem się bawił i bawił swojego partnera, partnerkę, tańczył swobodnie, nieskrępowanie, także dbamy o to aby poziom figur, był także dostosowany pod poziom grupy, a nie tylko z góry narzuconym programem edukacyjnym.
Dostępne kursy to:
Discofox P1,  Discofox P2 , Discofox P3, Discofox P4 Pierwszy Taniec,  Discofox KLUB,  Discofox P5 *
Dostępne w zakładce Kursy Tańca i w Grafiku Szkoły Tańca
Legenda poziomów tańca:
P1 P2  – poziomy podstawowe
 P3 P4 – poziomy średniozaawansowane
 P 5 P 6 – poziomy zaawansowane
KLUB- open od poziomy minimum P3

Napisz do Nas lub wyślij swój numer telefonu - Oddzwonimy!

15 + 15 =