Turnieje Tańca

Discofox Dance School Szkoła Tańca Klub Sportowy

zaprasza do aktywnego udziału osób zainteresowanych karierą taneczną turniejową

Mamy możliwości dla wielu osób w różnym wieku, od dzieci po młodzież po dorosłych po 50 roku życia ( seniorzy).

Discofox Dance School to:

Szkoła Tańca, która jest oficjalnym Klubem Polskiej Federacji Tańca, podlegającej pod IDO ( International Dance Organization).

https://www.pft.org.pl/

Szkołę Tańca prowadzi para taneczna klasy S w tańcu par Freestyle, Dwukrotni Finaliści Mistrzostw Świata 2016,2018 w kat. Disco/ Hustle, wielokrotnie nagradzana para taneczna oraz prekursorzy całkowicie nowoczesnego stylu tańca w parach, gdzie taniec w parach to także balet i taniec współczesny nie tylko zasady kroków tańca towarzyskiego.

Mamy wykwalifikowanych instruktorów z modern, balet, jazz, hip hop, tańce par.

Jesteśmy organizatorem I OTTN o Puchar Miasta Poznania 2018-  pierwszego Turnieju w Samym Poznaniu. Wyjątkowe wydarzenie 16-17.06.18 na 460 uczestników tańczących takie style jak Modern, Balet, Hip Hop, Disco Dance, Belly Dance, Discofox czy Salsa Shines. Wydarzenie było relacjonowane w WTK i było pierwszym tak ogromnym turniejem w Poznaniu i okolicach od kilkunastu lat!

Honorowym członkiem Klubu Jest Sergey Ivanow, trener 5 krotnych Mistrzów Świata 2010-2014 Ekateriny Simonowej i Stasia Fursova, w  Disco & Hustle w parach,obecnie trener naszych instruktorów Magdy i Łukasza. Co miesiąc organizowane są warsztaty i praktisy z wybitmym trenerem tańca Sergio Danza.

Wielokrotnie nasza załoga wyjeżdżała na zawody debiuty, klasowe czy krajowe jako jedyny klub z Poznania, stąd można odnieść wrażenie, że Nasz Klub mobilizuje i przyciąga osoby ambitne, które chcą swój taniec pokazać na zewnątrz a nie tylko w zamkniętym środowisku tanecznym i zamkniętych pokazach końcowo rocznych.

Wystawiamy zawodników w dyscyplinach i kategoriach wiekowych:

3-6 lat MINI KIDS

Jazz Dance, Salsa Shines,

7-11 lat KIDS

Modern, Jazz, Salsa Shines, Hip Hop, Balet, Disco Dance,

12-15 LAT TEENAGERS

Modern, Jazz, Salsa Shines, Hip Hop, Balet, Disco Dance, Disco/Hustle/Swing/Fox, Bachata, Grupy j.w

16+ ADULT

Modern, Jazz, Salsa Shines, Hip Hop, Balet, Disco Dance, Disco/Hustle/Swing/Fox, Bachata

Jitterbug, Tango Argentino, Belly Dance, Show Dance, grupy j.w

31+ ADULT II

Modern, Jazz, Disco/Hustle/Swing/Fox, Bachata, Jitterbug, Tango Valz, Tango Escenario, Tango Argentino, Belly Dance, Oriental, Show Dance, Formacje i grupy j.w

50+ Seniorzy

Belly Dance, Oriental + wszystkie dyscypliny Adult II

My odnieśliśmy sukces! Chcemy abyś Ty także odniósł go pod Naszymi skrzydłami!

Discofox Dance School