Zajęcia taneczne dla dzieci

Modern, Jazz, Disco Dance, Acro Dance to idealne style tańca dla dzieci w wieku 3-6 i 7-11 oraz 12 -15
Grupy dostosowane do umiejętności i wieku dzieci.
Taniec dla Dzieci Poznań

Taniec współczesny, modern, contemporary oparty na zasadach tańca klasycznego, a jednocześnie przeciwstawiający się im, zrewolucjonizował taniec na początku XX wieku i stał się obok tańca jazzowego podwaliną pod inne techniki tańca.
Na zajęciach używamy techniki Marty Graham, oraz wiele współcześniejszych technik, chcemy aby  taniec Waszych pociech był pełny emocji, a jednocześnie rozwijał je fizycznie i muzycznie.

Modern/ contemporary to techniki bardzo charakterystyczne oparte na swingach, zawieszeniach, naturalnym pędzie ludzkiego ciała, gdzie ważna jest praca centrum, ale również interpretacja muzyki, daje Nam dużą dowolność, gdzie tańczymy do frazy, a nie do ósemkowych i beatowych rozliczeń jazzowo, hip hopowych.

Na zajęciach tańca dla dzieci stawiamy na technikę, feeling, interpretacje muzyki, tańczymy w grupie, solo, improwizujemy, bawimy się tańcem, tańczymy także w duetach, nasi zawodnicy jeżdżą już na zawody krajowe w solo i duetach, ale oczywiście nie jest to obowiązkowe, każdy może rozwijać się na swój sposób.

Nasz instruktor tańca

Instruktor Łukasz o solidnych podstawach klasycznych, uczeń Szkoły Tańca Współczesnego, założyciel Teatru Tańca i Szkoły Tańca z solistami Polskiego Teatru Tańca, uczestnik wielu szkoleń, warsztatów, z tańca współczesnego, jazzowego oraz tańca fizycznego, tancerz formacji Broadway Jazzowej, wieloletni instruktor tańca, który od lat skupia się na osobach zarówno dorosłych i młodych i w każdych widzi potencjał, nie tylko w osobach podatnych na naukę tańca. Nasza Szkoła i klub sportowy, chce udowodnić, że można tańczyć na wysokim poziomie w każdym wieku jeśli się tylko tego chce.

Uczymy tańca nie tylko dla samorealizacji ale także z powodzeniem wystawiamy na zawodach krajowych Modern Jazz Dance, Disco Dance, Ballet Pointe, Performing Art Improvisation w organizacji PFT IDO.

Stawiamy na małe grupy i zajęcia wielopoziomowe.

Zapisy: kontakt@discofoxpoznan.pl 729 247 991

W grafiku oprócz kursów tańca dla dzieci dostępne również kursy tańca dla dorosłych oraz balet dla dorosłych, jesteśmy otwarci na wszystkich chętnych, którzy chcą się nauczyć tańca.

http://discofoxpoznan.pl/grafik-zajecia-tanca-poznan/

DOSTĘPNE RODZAJE AKTYWNOŚCI :

  • Zajęcia grupowe 1x, 2 x w tygodniu, lub korzystanie z całego pakietu zajęć.
  • Warsztaty weekendowe z Klasyki, Techniki tańca, z instruktorami DDS POZNAŃ lub zaproszonymi gośćmi, dostępne info na Facebooku Szkoły Tańca
  • Lekcje indywidualne zgodnie z cennikiem Szkoły Tańca
  • OBOZY TANECZNE POZNAŃ
  • Zorganizowane Obozy Taneczne dla Zespołu oraz osób z zewnątrz ( Aktualny dostępny termin to 05-11.08.2022, szczegóły dostępne po kontakcie emailowym , lub na facebooku Szkoły Tańca. O
  • Warsztaty w formie Półkolonii od Poniedziałku do Piątku od 8 do 16( Aktualny dostępny termin to 11-15.07.2022, w razie zapisu prosimy o kontakt telefoniczny 729247991)