Zajęcia taneczne dla dzieci

Modern, Jazz, Disco Dance, Acro Dance to idealne style tańca dla dzieci w wieku 3-6 i 7-11 oraz 12 -15
Grupy dostosowane do umiejętności i wieku dzieci.
Taniec dla Dzieci Poznań

Taniec współczesny, modern, contemporary oparty na zasadach tańca klasycznego, a jednocześnie przeciwstawiający się im, zrewolucjonizował taniec na początku XX wieku i stał się obok tańca jazzowego podwaliną pod inne techniki tańca.
Na zajęciach używamy techniki Marty Graham, oraz wiele współczesnych technik ruchu, chcemy aby  taniec Waszych pociech był pełny emocji, a jednocześnie rozwijał je fizycznie i muzycznie.

Modern/ contemporary to techniki bardzo charakterystyczne oparte na swingach, zawieszeniach, naturalnym pędzie ludzkiego ciała, gdzie ważna jest praca centrum, ale również interpretacja muzyki, daje Nam dużą dowolność, gdzie tańczymy do frazy, a nie do ósemkowych i beatowych rozliczeń jazzowo, hip hopowych.

Na zajęciach tańca dla dzieci stawiamy na technikę, feeling, interpretacje muzyki, tańczymy w grupie, solo, improwizujemy, bawimy się tańcem, tańczymy także w duetach, nasi zawodnicy jeżdżą już na zawody krajowe w solo i duetach, ale oczywiście nie jest to obowiązkowe, każdy może rozwijać się na swój sposób.

Nasz instruktor tańca

Instruktor Łukasz o solidnych podstawach klasycznych, uczeń Szkoły Tańca Współczesnego, założyciel Teatru Tańca i Szkoły Tańca z solistami Polskiego Teatru Tańca, uczestnik wielu szkoleń, warsztatów, z tańca współczesnego, jazzowego oraz tańca fizycznego, tancerz formacji Broadway Jazzowej, wieloletni instruktor tańca, który od lat skupia się na osobach zarówno dorosłych i młodych i w każdych widzi potencjał, nie tylko w osobach podatnych na naukę tańca. Nasza Szkoła i klub sportowy, chce udowodnić, że można tańczyć na wysokim poziomie w każdym wieku jeśli się tylko tego chce.

Uczymy tańca nie tylko dla samorealizacji ale także z powodzeniem wystawiamy na zawodach krajowych Modern Jazz Dance, Disco Dance, Ballet Pointe, Performing Art Improvisation w organizacji PFT IDO.

Stawiamy na małe grupy i zajęcia wielopoziomowe.

 

Zapisy: kontakt@discofoxpoznan.pl 729 247 991

W grafiku oprócz kursów tańca dla dzieci dostępne również kursy tańca dla dorosłych oraz balet dla dorosłych, jesteśmy otwarci na wszystkich chętnych, którzy chcą się nauczyć tańca.

http://discofoxpoznan.pl/grafik-zajecia-tanca-poznan/

DOSTĘPNE RODZAJE AKTYWNOŚCI :

 • Zajęcia grupowe 1x, 2 x w tygodniu, lub korzystanie z całego pakietu zajęć.
 • Warsztaty weekendowe z Klasyki, Techniki tańca, z instruktorami DDS POZNAŃ lub zaproszonymi gośćmi, dostępne info na Facebooku Szkoły Tańca
 • Lekcje indywidualne zgodnie z cennikiem Szkoły Tańca
 • OBOZY TANECZNE POZNAŃ
 • Zorganizowane Obozy Taneczne dla Zespołu oraz osób z zewnątrz ( Aktualny dostępny termin to 07-13.08.2023, szczegóły dostępne po kontakcie emailowym , lub na facebooku Szkoły Tańca. O
 • Warsztaty Całodniowe w formie Półkolonii od Poniedziałku do Piątku od 8 do 16( Aktualny dostępny termin to 24-28.07.2023, w razie zapisu prosimy o kontakt telefoniczny 729247991)
 • Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 13 lat, najczęściej 9-12 lat na nasze Taneczne Warsztaty w formie całodniowych Półkolonii!!!
  Turnus latem od 24- 28.07.2023
  Przez 5 dni nasi doświadczeni instruktorzy tanecznym krokiem wdrożą was w tajniki techniki tańca.
  warsztaty całodniowe skierowane zarówno do osób już uczęszczających na kursy oraz dla ich początkujących znajomych. Wszystkie dzieci wprowadzimy w sposób przyjazny, aby mogły zafascynować się tańcem i wejść na wyższy poziom umiejętności.
  Przypominamy, że zajęcia odbywają się w na Naszych salach Szkole Tańca Discofox Dance School .
  Plan dnia będzie wyglądał następująco:
  -> 07:00 – 08:00 przyprowadzanie dzieci
  -> 08:00 – 10:00 zajęcia taneczne
  -> 10:00 – 10:30 drugie śniadanie (we własnym zakresie )
  -> 10:30 – 11:30 zajęcia taneczne
  -> 11:30 – 13:00 różnego rodzaju animacje
  -> 13:00 – 13:30 obiad
  -> 13:30 – 16:00 , dalsze bloki zajęć taneczne lub zgodnie z pogodą na trawniku obok
  -> 16.00-17.00 możliwy odbiór dzieci
  ( Jeżeli jest potrzeba zostawienia dziecka dłużej jest taka możliwość za dodatkową opłatą – 30 zł za godzinę. )
  UWAGA! Nie będzie dużo dzieci, nie będzie też Pop Cornu, wypadów niebezpiecznych do Miasta, na plac zabaw, niezdrowego jedzenia, ani też oglądania filmów za to będzie dużo dużo tańca i zabawy, bo cały event kręcą doświadczeni instruktorzy i animatorzy, na koniec zawsze o 15.30 jest tradycyjny Pokaz/ Show na który serdecznie Zapraszamy rodziców 🙂
  Prosimy zabrać: strój wygodny na zmianę, miękkie buty do tańca, baletki, skarpetki, adidasy, lub buty do biegania, oraz… dobry nastrój i nastawienie 🙂
  Instruktorzy i animatorzy zabierają to samo 🙂
  Cena: 699 zł od dziecka/ do 09.06.2022
  Opcja 1+1 = 1290 zł 1+1+1 = 1490 zł
  * Uwaga opcja dotyczy rodzeństwa
  Do 30.06.2022 – 749 zł
  Ceny Last Minute 800-900 zł
  inne opcje ( więcej dzieci) 4 , lub z polecenia do negocjacji.
  Uwaga: Te wydarzenie, odbywa się na wniosek zainteresowanych, po zapłacie za turnus nie zwracamy kosztów, jeśli dziecko nie pojawi się zgodnie z art 38 ustawy o konsumencie. Możemy w wyjątkowych przypadkach kwotę zamienić na Voucher taneczny.
  Gwarantowane małe kameralne grupy!
  Do 12 dzieci!
  Rezerwacja/ Zapisy:
  kontakt@discofoxpoznan.pl
  tel. 729247991Do Zatańczenia!!!