Klub Sportowy

Dla ambitnych, wytrwałych i tych, którzy chcą być gwiazdami parkietu 🙂

poznanNasza Szkoła umożliwia start w turniejach krajowych i międzynarodowych osobom w praktycznie każdym wieku w organizacjach tanecznych PZTF oraz IDO.

Już teraz ogłaszamy nabór do zawodów w sezonie 2017/2018 roku do reprezentowania Naszego klubu w dyscyplinie freestylowego tańca w parach Disco/Hustle/Swing/Discofox, Jitterbug, Bachata. Naszą drugą kategorią, która daje wiele możliwości to Modern i Balet. Co roku wystawiamy zawodników i zawodniczki na tzw Debiutach, aby móc sprawdzić możliwości zawodników, nasze zawodniczki startowały min na KM IDO Siedlce 28.05.2017 i kto wie czy nie także na Mistrzostwach Świata 🙂 W tym roku, spora cześć Naszej załogi klubowej i instruktorskiej występuje na Krajowych Mistrzostwach KM IDO Lublin 2018 w tańcu par!

 Najpopularniejsza kategoria to Kids 7-11,  Adult, ale coraz bardziej popularna staje się Adult2, dla tych, którzy myślą, że na taniec za późno, mają u Nas szansę rozwoju. Również dzieci jako alternatywa dla często sztucznego, upozowanego tańca towarzyskiego, nauczą się jak oprócz rywalizacji, można się świetnie tańcem bawić. Zapraszamy zarówno na taniec par Disco jak i taniec solo Modern i Baleti Jazz

Uwaga od sezonu 2016/2017 poszerzamy także dyscypliny o Modern, Jazz, Bachata, Tango Argentino, Tango Escenario, Synchro Dance. Stawiamy przede wszystkim na kategorie Adult 16 + oraz Adult2 31+

Ogłaszamy otwarty nabór do grup turniejowych. Osoby zainteresowane tematem proszone są o kontakt ze Szkołą poprzez adres mailowy: kontakt@discofoxpoznan.pl lub pod numerem telefonu: 729416049 Kolejny casting już 16.02.18  godzina 16.00-17.00.

Kategorie Wiekowe

Dzieci 7-11 lat

Juniorzy 12-15 lat

Adult1: 16-31 lat

Adult2 32<

Dla klubu sportowego przewidziany jest dzień w naszym grafiku:

* Każdy poniedziałek godzina 19.15- 20.30- trening par turniejowych + obowiazkowa godzina indywidualna raz w miesiacu.

Również obowiązkowe uczęszczanie na zajęcia na kursach – drugi dzień w tygodniu. Specjalna cena dla KLUBOWICZA to 100 zł miesięcznie, za uczęszczanie na nieograniczoną ilość zajęć w Naszym Grafiku.Obowiązuje Casting.

W miarę rozwoju klubu przewidziana jest większa ilość zajęć, ze względu na wiek i stopień zaawansowania tancerza.

Od 20.11 także jest przewidziana SPECJALNA OFERTA PAKIETU TRENINGÓW INDYWIDUALNYCH dla tancerzy DISCOFOX DANCE SCHOOL

Nasi trenerzy osiągnęli sukces w Polsce i na arenie Międzynarodowej, pozwolimy, umożliwimy i nauczymy Was także osiągać sukcesy!!!

1DISCOFOX na turniejach tańczą z powodzeniem Niemcy, Austriacy,Szwajcarzy, Szwedzi, Włosi, Rosjanie, w Polsce głównie w Krakowie, ale chcemy też aby Poznań nie był w tyle, bierz udział w zawodach w dyscyplinie, która tanecznie dobrze się kojarzy, rozwija motorycznie, a szczególnie w Show jest zabawowa i bardzo freestylowa i najważniejsze taniec ten rozwija nie tylko scenicznie ale jest najbardziej użytkowym tańcem na każdą imprezę.

Chcecie wiedzieć coś więcej poczytajcie w zakładce CZYM JEST DISCOFOX, lub zapytjacie Naszych instruktorów. Oni wiedzą prawie wszystko o DISCOFOXIE 🙂